Trudno mówić oczywiście o wysypie, ale w miejscach wilgotnych, z niewielką ilością ściółki (w buczynach, na i przy ścieżkach leśnych), pojawiły się już kurki. Gdy zna się takie miejsca, można już śmiało iść na kurki do jajecznicy lub do sosów dla całej rodziny.
Jedyne co jeszcze w lesie teraz rośnie to kozak babka, ale tylko w miejscach mocno wilgotnych – wokół jezior. Ale jakość tego grzyba nie jest “szałowa”.
Teraz przez tydzień lało, w lesie jest mokro, a od początku lipca ma być z kolei gorąco, więc liczymy już powoli na pełne wiaderka :)

Favicon Plugin made by Alesis


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/platne/serwer17451/public_html/wakacjenakaszubach.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/platne/serwer17451/public_html/wakacjenakaszubach.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/platne/se...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer17451/public_html/wakacjenakaszubach.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46